Pístní kroužky

Orlík JSK 75 - pístní kroužky jako náhradní díl na opravu nebo GO (generální opravu) vzduchových jednostupňových kompresorů ORLÍK JSK 75 (jednoválec 1-JSK 75, dvouválec 2-JSK 75 a tříválec 3-JSK 75) modelových řad PKS 17, PKS 25, PKS/SKS 50 či SKS 75. U typů s jednostupňovým plněním 1-JSK, 2-JSK, 3-JSK (včechny válce sají atmosférický tlak a následně stlačují), je originální rozměr pístu 75 mm, po 1. výbrusu válce 75,5 mm a po 2. výbrusu 76 mm. Sada obsahuje originálně vždy pístové 4 kroužky (3x těsnící / kompresní , 1x stírací s expandérem). Nabízíme také vyjimečné historické kroužky pro původní písty s 5 kroužky používané pouze do roku 1974. Tato sada obsahuj 3x těsnící + 2 x stírací (bez expandéru|pružiny) kroužky unikátních rozměrů.

Orlík 2 DSK a 3 DSK - pro kompresory s dvoustupňovým plněním pro vyšší tlaky (10 - 15 bar) je druhý kompresní stupeň menšího průměru 56 mm, tedy 2 DSK první válec / u 3 DSK první a druhý válec saje atmosférický vzduch a následě stlačuje u 2 DSK druhý válec / 3 DSK třetí válec z něho nasává již předstlačený vzduch a dotlačuje na výsledný tlak → proto menší průměr válce/pístu 56 mm. U klasických typů s jednostupňovým plněním 1-JSK, 2-JSK, 3-JSK včechny válce sají atmosférický tlak a následně i stlačují (všechny tak mají průměr 75 mm). Sada obsahuje originálně vždy 5 pístových kroužků 56 mm (3x těsnící / kompresní , 2x stírací).

Výměna kroužků je vhodná při ztrátě výkonu resp. prodlužování doby doplnění vzdušníku na požadovaný tlak (bar), výraznější ztrátě oleje či vysoké hlučnosti. Kroužky je vhodné kombinovat s novým pístem a válcem, pro dosažení perfektního výsledku opravy doporučujeme neopomenout kopletní sadu těsnění. Nabízíme pouze nově vyrobené originální pístní kroužky přímo pro kompresor Orlík JSK/DSK 75 české výroby   175px-VlajkaCRsokrajem-

 
  • Řadit dle:
  • 9 položek celkem

Stránka 1/1